Каталог

Каталог

Оновлено: 27.06.2018 Каталог продукції

ТзОВ «ЕКО-Львів»  – саме те підприємство, яке допоможе знайти комплексне рішення для організації збору та утилізації відходів, враховуючи індивідуальні особливості кожного населеного пункту, та  поділиться власним досвідом із запровадження системи поводження з відходами.  Наші кваліфіковані менеджери зможуть оперативно надати вам всю необхідну інформацію по пластикових, металевих контейнерах,  контейнерах для роздільного збору сміття, сітчастих контейнерах 1100л для ПЕТ- пляшки та іншого екологічного обладнання, що буде відповідати всім вимогам найвибагливішого покупця.  У нас ви знайдете великий асортимент урн, контейнерів різного об’єму  та конфігурацій.

Проблеми  накопичення відходів біля багатоповерхових  будівель  легко вирішуються з допомогою облаштування території  металевими контейнерами для ТПВ об’ємом  1100 л та металевими контейнерними майданчиками, в приватному секторі – пластиковими контейнерами 120 і 240л Також практичними у використанні є контейнери для роздільного збору сміття (скла, пластику та паперу).
 


 

Ми знайдемо комплексне рішення саме для Вашого населеного пункту, що вирішить усі проблемні питання  із представниками інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста.     

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Можливо замовити контейнери з нанесенням логотипів і надписів. За бажанням замовника контейнери можна обладнати механізмом ніжного відкриття кришки, замком, кришкою для роздільного збору відходів.

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк