Каталог

Каталог

Оновлено: 09.02.2022 Завантажити PDF-прайс
Назад

Рожанка

Комапнія "ЕКО - Львів" завжди виступала за дотримання принципів збереження довкілля у галузі виробництва

«Чиста вода – збережемо довкілля разом!»
Відомо, що людина на 70 відсотків складається з води. Тому й не дивно, що стан здоров’я, самопочуття та навіть настрій кожного з нас залежить від того, яку воду ми п’ємо. Не є несподіванкою і те, що проблема чистої води сьогодні більше ніж просто актуальна. Кришталеві гірські потоки, не кажучи вже про решту рік країни, забруднені ледь не від самих витоків.  Щоб врятувати водні артерії України від масового забруднення потрібно починати з найменшого – очистити їх джерела.

Саме таке завдання поставило  перед собою «ЕКО-Львів», беручись до проекту «Чиста вода» на теренах Українських Карпат. 

Найбільша небезпека нависла саме над малими карпатськими річками. Постійне недбале ставлення - неконтрольоване вирубування лісів, промислове і побутове забруднення  – і як наслідок велика кількість річок знаходяться на різних стадіях деградації або ж перебувають під загрозою зникнення.

Передумовою проекту стало сильне забруднення русла річки і прибережної смуги побутовими відходами. Спільно з Ротарі-клуб Львів-Леополіс в червні 2007 року розпочали акцію «Чиста вода – збережемо довкілля разом!». Учасники акції – працівниками «ЕКО-Львів», ротарійці з родинами, активісти студентського братства НУ «Львівська політехніка» та учні НСШ Верхня та Нижня Рожанки та очистили п’ятикілометрову прибережну смугу річки.

Після привітання учасники поділились на дві групи та вирушили до церков обох Рожанок, звідки розпочалась акція. Дорослі очистили русло річки, а школярі – прибережну смугу та узбіччя дороги. Зібрані відходи складували в попередньо підготовлені мішки і переносили на узбіччя, де їх забирав спец автомобіль «ЕКО-Львів».

Загалом учасникам вдалося зібрати 200 мішків відходів ємністю 120 л. кожен. – це близько 25 м. куб. ТПВ.

Найголовнішим результатом акція стала участь школярів, котрі своїм прикладом подавали приклад всім іншим жителям до наслідування та наштовхували на думку, що природа не пробачає ніколи! 
 

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Завдяки материнській компанії Meva у нашому розпорядженні широка виробнича інфраструктура

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк