Каталог

Каталог

Контейнер для вживаного одягу

Це чудовий проект для Ваших можливостей.

Користуйтесь із задоволенням!

Компанія «ЕКО-Львів» завжди виступала за дотримання принципів збереження довкілля у галузі виробництва. Саме з турботою про навколишнє середовище, у 2013 році наша компанія на власному підприємстві розпочала виробництво контейнера за допомогою котрого можна організувати збір вживаних речей для подальшого використання.

Останнім часом нами реалізовано понад 120 одиниць таких контейнерів, котрі успішно використовуються для благодійної діяльності.

Вживаний одяг, взуття, книги, іграшки, які небайдужі українці залишають в спеціальних контейнерах, є суттєвою допомогою для найменш захищених верств населення. За інформацією наших партнерів наданою допомогою скористалися уже кілька тисяч людей. Непридатні до використання речі здаються на подальшу переробку. 

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Можливо замовити контейнери з нанесенням логотипів і надписів. За бажанням замовника контейнери можна обладнати механізмом ніжного відкриття кришки, замком, кришкою для роздільного збору відходів.

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк