Каталог

Каталог

Оновлено: 09.02.2022 Завантажити PDF-прайс
Назад

“Lviv Eco Week 2019”, що відбувався 9-15 вересня, вдруге об'єднав бізнес-спільноту, еко-активістів, представників міської влади та всіх, хто небайдужий до екологічної ситуації у світі та, зокрема, у Львові.
В межах “Lviv Eco Week 2019” було проведено декілька масштабних заходів, серед яких “Lviv Eco Forum”, що відбувся на Арені Львів 12-13 вересня, та просвітницький, виставково-розважальний фестиваль “Чисте місто Фест 2019” у ТРЦ “Victoria Gardens” 14 вересня.
“Lviv Eco Forum 2019” уже вп'яте збирає однодумців. Цьогоріч у форумі взяли участь понад 1000 учасників, серед котрих близько 200 підприємств, 42 фахових спікери-експерти з 20 країн світу.
У рамках сесій обговорювались актуальні питання:
«Управління водними ресурсами»,
«Управління твердими побутовими відходами»
«Кліматична політика»
Учасники із Данії, Німеччини, Фінляндії, Франції та Польщі поділилися досвідом реалізації успішних стратегій зі своїми колегами із нашої держави.


В рамках «Чисте Місто Фест 2019» діяло кілька тематичних локацій, серед них еко-сцена, еко-майстерки, еко-ігри, ярмарок еко-товарів, виставка-презентація спецтехніки та локація для збору вторсировини.

Компанія ЕКО-Львів взяла активну участь у цих заходах, адже нам не байдуже майбутнє нашого міста, країни та планети в цілому!


На стендах було представлено контейнери різної місткості та модифікацій, призначені для роздільного збору твердих побутових відходів. Учасники та відвідувачі заходів мали змогу ознайомитися, та переконатися у якості продукції, представленої підприємством ЕКО-Львів.

А для діток, нашою компанією-партнером ЕКОВЕЙ ВМ, було розроблено спеціальну зону, де вони в ігровій формі навчалися роздільному збору відходів.

Участь у “Lviv Eco Week 2019” – чудова можливість зустрітися та поспілкуватися з представниками науки, політики та бізнесу, які мають вплив на сферу екології та захисту природних ресурсів.
Такі заходи надихають розвиватись та працювати надалі, пропагуючи течію zero waste!

 

 

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Завдяки материнській компанії Meva у нашому розпорядженні широка виробнича інфраструктура

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк