Каталог

Каталог

Оновлено: 10.01.2020 Каталог продукції
Назад

Цьогоріч компанія «ЕКО-Львів» братиме участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці КомунТех – 2019. Це ключова виставкова подія в Україні, за якою закріпилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для всіх учасників житлово‑комунальної сфери.

Відбуватиметься виставка 5-7 листопада 2019, за адресою:  м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Запрошуємо всіх охочих завітати на наш стенд, познайомитись особисто та поспілкуватися з представниками компанії. Також на стенді компанії «ЕКО-Львів» будуть представлені найбільш популярні зразки товару, а також нові моделі.

Чекаємо на вас!

Стенд компанії «ЕКО-Львів»  - L 1-1.

 

Міжнародний виставковий центр (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Можливо замовити контейнери з нанесенням логотипів і надписів. За бажанням замовника контейнери можна обладнати механізмом ніжного відкриття кришки, замком, кришкою для роздільного збору відходів.

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк