Каталог

Каталог

Оновлено: 09.02.2022 Завантажити PDF-прайс
Назад

З 10 по 13 листопада 2015 р. в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, ст. Метро «Лівобережна») проходила XІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2015».

Одинадцять років поспіль фахівців житлово-комунальної сфери з різних міст України та зарубіжжя об'єднує «КомунТех», ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу. Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес-спільнота, науковці,інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва. Вирішення практичних питань з теплопостачання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично-дорожнього господарства,проведення дорожньо-будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

Традиційно, компанія «ЕКО-Львів» стала активним учасником та представила свою експозицію. На стенді компанії відвідувачі змогли побачити контейнери для батарейок різної модифікації та обладнання для промисловості. Також відвідувачі мали змогу уже вкотре переконатись у високій якості основного виробу ТзОВ “ЕКО-Львів” – металевого оцинкованого контейнера 1100 л та побачити новинку компаніії - контейнер для вживаного одягу та іграшок.
 


 

«КомунТех» - хороший привід зустрітись з постійними клієнтами, партнерами, обмінятись думками та планами, налагодити майбутню співпрацю. Дякуємо всім партнерам, які відвідали наш стенд, поділились цікавими ідеями та надихнули на подальші звершення.

Ми працюємо для Вас! 
 

 

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Завдяки материнській компанії Meva у нашому розпорядженні широка виробнича інфраструктура

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк