Каталог

Каталог

Оновлено: 09.02.2022 Завантажити PDF-прайс
Назад

Контейнери будуть розміщені на території міста та району.

У Сторожинці продовжується реалізація проекту транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова MISETC 1654 "Транскордонний інструмент управління твердими побутовими відходами в сільській місцевості".

У рамках цього проекту було закуплено 1460 пластикових контейнерів для збору ТПВ об’ємом 240 літрів на загальну суму 927 100 грн., а також 40 металевих гарячеоцинкованих контейнерів об’ємом 1100 літрів загальною вартістю 187641,20 грн.

Перша вантажівка з контейнерами сьогодні розвантажилася на території КП "КарпЕко-2010". Про це повідомляє сайт Сторожинець.Info.

Контейнери будуть розміщені на території міста та району. Для збору сміття буде використовуватись новий сміттєвоз, який вже замовлений. Зараз на вантажівці встановлюють спеціальне обладнання для роботи з новими контейнерами.

Джерело: http://vidido.ua/…/bliz_ko_1500_novih_smittevih_konteineri…/

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Завдяки материнській компанії Meva у нашому розпорядженні широка виробнича інфраструктура

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк