Каталог

Каталог

Оновлено: 10.01.2020 Каталог продукції
Назад

На минулому тижні в м.Києві відбулася 17-та міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ-2019 -  найавторитетніший галузевий захід для усіх учасників житлово‑комунальної сфери.

Підприємство ЕКО-Львів, на ряду з іншими провідними гравцями ринку представили відвідувачам заходу новинки та вже перевірені моделі ємностей для збору та сортування відходів. Учасники виставки мали можливість наочно ознайомитися з нашою продукцією, оцінити будову та якість контейнерів, отримували професійну консультацію від представників компанії-виробника.

 Це був насичений тиждень, який приніс нам багато нових знайомств та вражень. Особливо приємно зустрічати наших замовників зі всієї країни, та обмінюватися досвідом використання продукції компанії ЕКО-Львів.

Для тих, кому не вдалося відвідати виставку ми підготували короткий фотозвіт.

Індивідуальний підхід

За кожним регіоном України закріплений окремий менеджер зі збуту, який оперативно надасть релевантну інформацію про товари

Виробництво на замовлення

Можливо замовити контейнери з нанесенням логотипів і надписів. За бажанням замовника контейнери можна обладнати механізмом ніжного відкриття кришки, замком, кришкою для роздільного збору відходів.

Монтаж

На Вашу вимогу, ми забезпечимо не лише поставку продукції, а й монтаж та встановлення

Логістика

Для транспортування продукції ми використовуємо випробувані часом служби доставки, транспортні компанії або власний автопарк